- Mgr. Renáta BernátováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: II.Cbernatova@9zstn.sk
- Mgr. Erika BobotováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: IV.Bbobotova@9zstn.sk
- Mgr. Eva BočákováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: I.Cbocakova@9zstn.sk
- Mgr. Viera BohdálkováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VIII.Cbohdalkova@9zstn.sk
- Mgr. Eva BrabcováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VI.Cbrabcova@9zstn.sk
- Tatiana Čákovávedúca vychovávateľkacakova@9zstn.sk
- Mgr. Jana DobiašováZástupkyňa riaditeľadobiasova.j@9zstn.sk
- Mgr. Beáta DražkovcováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠdrazkovcova@9zstn.sk
- Mgr. Anna DrdákováVychovávateľkadrdakova@9zstn.sk
- Mgr. Petra ĎurigováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠdurigova@9zstn.sk
- Mgr. Marián HrnčárRiaditeľnovomeskeho@9zstn.sk
- Mgr. Jarmila HrnčárováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VIII.Dhrncarova@9zstn.sk
- Mgr. Renáta IršováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VIII.Airsova@9zstn.sk
- Mgr. Denisa JuráčkováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: I.Ajurackova@9zstn.sk
- Mgr. Dominik KadukUčiteľ pre druhý stupeň ZŠkaduk@9zstn.sk
- Mgr. Miroslav Karastréner športovej triedy
- PaedDr. Monika KečkárováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: IX.Dkeckarova@9zstn.sk
- Ing.,Mgr. Gabriela KosováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: V.Dkosova@9zstn.sk
- Mgr. Mária KrálikováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: IX.Bkralikova@9zstn.sk
- Mgr. Iveta MajerikováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠmajerikova@9zstn.sk
- Mgr. Jana MikulčíkováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠmikulcikova@9zstn.sk
- Mgr. Zuzana MildeováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: IV.Amildeova@9zstn.sk
- Mgr. Monika MokráňováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: IX.Amokranova@9zstn.sk
- Mgr. Jana MuchováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: IX.Cmuchova@9zstn.sk
- Hana PavlovskáVychovávateľkapavlovska@9zstn.sk
- Mgr. Dáša PlánkováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VI.Bplankova@9zstn.sk
- Mgr. Adriana PolačkováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: III.Cpolackova@9zstn.sk
- Mgr. Petr PorošinUčiteľ pre druhý stupeň ZŠ
Triedny učiteľ: VII.Cporosin@9zstn.sk
- Mgr. Monika PorošinováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: V.Bporosinova@9zstn.sk
- Mgr. Mária PtáčkováVychovávateľkaptackova@9zstn.sk
- Mgr. Janka RekemováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: II.Arekemova@9zstn.sk
- Ing. Alena RumanovskáZástupkyňa riaditeľarumanovska@9zstn.sk
- Bc. Miriam SamekováVychovávateľkasamekova@9zstn.sk
- Mgr. Erika SivákováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VI.Asivakova@9zstn.sk
- Mgr. Alena SuchomelováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: IV.Csuchomelova@9zstn.sk
- Bc. Hana ŠedováVychovávateľkasedova@9zstn.sk
- Mgr. Zuzana ŠinkováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠsinkova@9zstn.sk
- Mgr. Dana ŠpaldováVychovávateľkaspaldova@9zstn.sk
- Mgr. Miroslava ŠtefánikováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VIII.Bstefanikova@9zstn.sk
- Mgr. Renáta ŠulíkováVychovávateľkasulikova@9zstn.sk
- Mgr. Martina TlukováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠtlukova@9zstn.sk
- Mgr. Marianna TurzíkováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: III.Bturzikova@9zstn.sk
- Mgr. Daniela ValentováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: IV.Dvalentova@9zstn.sk
- Mgr. Katarína VavrušováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VII.Dvavrusova@9zstn.sk
- Dana VozárováVychovávateľkavozarova@9zstn.sk
- Mgr. Zuzana ZahumenskáUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: I.Bzahumenska@9zstn.sk
- Mgr. Eva Záhumenskápedagogická asistentkaeva.zahumenska@9zstn.sk
- Martin Dzurillatréner športovej triedy
- Mgr. Jaroslav JurkoUčiteľ
- Mgr. Miroslav KuklaUčiteľ
- Mgr. Eva MarčákováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VII.A
- Mgr. Andrzej MitutaUčiteľ
- Mgr. Katarína Školová PoništováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: VII.B
- Ing. Tomáš Vavrovedúci utvaru záujmového vzdelávania
- Bc. Stanislava AntalováVychovávateľka
- Mgr. Peter Bolačekvedúci utvaru záujmového vzdelávania
- PaedDr. Viera Brezulováškolská špeciálna pedagogička
- Mgr. Helena Cibulová Petržíkovápedagogická asistentka
- Ing. Peter Čögleytréner športovej triedy
- Henrieta Hniličkovápedagogická asistentka
- Mgr. Michaela Hrnčiarovápedagogická asistentka
- Mgr. Juliana Chromá Machajovápedagogická asistentka
- Mgr. Roman Koňušíkučiteľ 2 stupňa ZŠ - tréner
- Mgr. Marek Koronczipedagogický asistent
- Mgr. Monika MatiašováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: II.B
- Mgr. Iveta MihókováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: I.D
- Mgr. Monika NikolíniováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: II.D
- Mgr. Danica PečínkováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
- Bc. Monika RepováVychovávateľka
- Mgr. Ivan SivčákUčiteľ pre druhý stupeň ZŠ
Triedny učiteľ: VI.D
- Mgr. Hana StaňováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: V.A
- Mgr. Mária ŠatkováUčiteľka
Triedna učiteľka: V.C
- Mgr. Miroslava ŠrámkováUčiteľka pre druhý stupeň ZŠ
- Ing. Lucia Šťastnápedagogická asistentka
- Jaroslav Švajkatréner športovej triedy
- Bc. Lenka Talianovápedagogická asistentka
- Mgr. Simona VisnyaiováUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: III.D
- Mgr. Andrea WeierUčiteľka pre prvý stupeň ZŠ
Triedna učiteľka: III.A