Na základe aktuálnych informácií oznamujeme, že prezenčná výučba žiakov 1. stupňa bude obnovená v stredu 7. apríla 2021.
Žiaci nastupujú v stredu podľa harmonogramu:
1. ročník 7.20-7.40 hod.
2. ročník 7.40-7.55 hod.
3. ročník 7.55-8.05 hod.
4. ročník 8.05-8.15 hod.
- od štvrtka bude vstup do školy v štandardnom režime od 7.35 do 8.00 hod.
Pri vchode každý žiak odovzdá vyplnené Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti a k nahliadnutiu negatívne testy oboch zákonných zástupcov žijúcich v spoločnej domácnosti, resp. potvrdenie o prekonaní Covid-19 alebo potvrdenie o výnimke z testovania. Takisto bude akceptovaný aj doklad o druhom zaočkovaní, po ktorom uplynulo 14 dní.
Negatívny test nesmie byť starší ako 7 dní. Po vypršaní platnosti testu musí zákonný zástupca neodkladne doložiť nový test, inak dieťa nebude môcť navštevovať školu. Triedne učiteľky budú kontrolovať platnosť testov a komunikovať s rodičmi.
Kvôli zrýchlenej administrácii pri kontrole požadovaných tlačív môžete v utorok 6.4. posielať triednym učiteľkám cez Edupage alebo emailom naskenované alebo nafotené platné negatívne testy zákonných zástupcov. Alternatívou je aj screenshot obrazovky, resp. sms správa o negatívnom výsledku testu s čitateľným dátumom. Škola bude s poskytnutými údajmi narábať len za účelom začatia prezenčného vyučovania a podľa platných nariadení GDPR.
ŠKD bude fungovať v riadnom režime po vyučovaní. Ranný ŠKD bude v činnosti od pondelka 12.4.2021.
Školská jedáleň bude k dispozícii v štandardnom režime, prosíme o včasné odhlasovanie zo stravovania.
Ak dieťa nenastúpi na prezenčné vzdelávanie, bude naďalej vzdelávané len formou zadávania úloh (nie online formou).
.jpg)