Dňa 10.5.2016 si všetci žiaci prvého stupňa pozreli divadelné predstavenie "Polepetko". Predstavenie odohrali herci z divadla Clipperton z Banskej Bystrice. "V pestrofarebnej zemi žije chlapec popletený a kedže v chaos zmení všetko, volajú ho Polepetko." Úžasné divadielko, plné vtipných scénok na záver s krásnym ponaučením. Všetci sme sa skvele zabavili, mali sme umelecký zážitok. Ďakujeme za príjemné dopoludnie a tešíme sa niekedy opäť.
.jpg)