Vážení rodičia a priatelia školy!
Ďakujeme Vám za darovanie 2 % z dane pre náš Neinvestičný fond "DEŤOM" n.f. za minulý rok. Zároveň Vás chceme požiadať o poukázanie 2 % z dane aj tento rok. Darovaním 2%(3%) z dane pomôžete škole zlepšiť výchovno-vzdelávací proces a prostredie, v ktorom sa vzdelávajú Vaše deti. Každá pomoc je vítaná. Získané finančné prostriedky využívame výhradne pre žiakov našej školy! Zároveň Vás prosíme o propagovanie tejto formy pomoci našej škole medzi svojimi známymi, ale i vo firmách, s ktorými máte kontakt. Postup pri poukazovaní 2% (3%) zo zaplatenej dane za rok 2015 spolu s príslušnými tlačivami na stiahnutie je uvedený na našej stránke 2% z dane. Po vyplnení môžete vyplnené tlačivá po deťoch vrátiť do školy (triednej učiteľke alebo na sekretariát) alebo doručiť na Daňový úrad. POZOR SÚŤAŹ :
|
1. cena -TABLET |
|
Za každé potvrdené tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní 2%(3%) dane" bude žiak zaradený do zlosovania, pričom platí, čím viac "Vyhlásení... ", tým väčšia šanca pri žrebovaní. |
|
|
|
2. cena - 16 GB USB kľúč |
|
Túto cenu získa automaticky žiak s najväčším počtom "Vyhlásení..." Pri rovnosti počtu „Vyhlásení...“ bude o víťazovi rozhodovať zlosovanie. Zlosovanie sa uskutoční posledný júnový týždeň 2016 na školskom dvore. |
.jpg)